Dr.OHHIRA® produktus vartojusių žmonių atsiliepimai

Daugiau atsiliepimų apie Dr.OHHIRA produktus rasite mūsų FACEBOOK paskyroje.


Mantas

Prieš penkerius metus mano žmonai buvo atlikta žarnyno operacija, dėl onkologijos gydymo pasėkmių. Chemo terapijos, agresyvios spindulinės terapijos ir operacijos pasekoje, dalis plonojo žarnyno nefunkcionuoja. Dėl trumpo žarnyno, žarnyno mikroflora neįsitvirtina, taigi ilgą laiką teko gyventi su to pasėkmėmis. Pilvo pūtimas, sunkumas, viduriavimas... Išbandėm tikrai daug preperatų - nuo liaudiškų iki pasaulinio lygio produktų - kažkas padėdavo šiek tiek, kažkas nepadėdavo. Jau metus laiko naudojame Dr. Ohhira produktus, siūlomus "Gianteros". Šie produktai labai stipriai pagerino mūsų gyvenimo kokybę. Mūsų problema yra neišsprendžiama, todėl neturime ir tikslo išsigydyti, o kad gali būti dar geriau, nesitikime. Šiuo metu kitų produktų nebeieškome. Daugiausia naudojame prebiotikus (kasdien). Probiotikus žmona vartoja vakarais (kasdien). Bandėme ir kolageną. Vartojant jautėsi energijos antplūdis, ryškiai pagerėjo oda.


IKONA.TV grožio rubrikos redaktorės ir tinklaraščio GROŽIO PASLAPTYS autorės, vizažistės, grožio konsultantės Neringos Šimkutės rekomendacijos:

VIETOJ KAVOS - GERIAMAS KOLAGENAS ARBA GROŽIS IR ENERGIJA IŠ RYTŲ

PIRMIAUSIA - MEILĖ SAU


Audronė

Džiaugiuosi atradusi kolageno ampules. Kai jas pradėjau naudoti, jau po 5 ampulių pastebėjau ryšku odos pasikeitimą. Be to, pajaučiau ir energijos antplūdį. Pirmas 5 ampules gėriau kasdien, po to dar 5 ampules gėriau kas antrą dieną. Praėjus maždaug 2 savaitėm po viso kolageno kurso pajaučiau nagų stiprėjimą ir išslinkusių galvos plaukų ataugimą. Supratusi, kad kolagenas man padeda džiaugtis gyvenimu, nusprendžiau pabandyti kitus Dr.Ohhiros produktus. Kadangi mano 11-metis sūnus skundėsi dažnu pilvo skausmu, nusprendžiau išbandyti gerąsias bakterijas - rezultatas puikus. Dėkoju tiems, kurie rūpinasi kitais zmonemis. Pagarbiai, Audronė.


Justina Česnaitė-Jarutė, modelis, sveikos gyvensenos propaguotoja ir tinklaraščio Ona Būkplona autorė apie tai, kaip ji atrado Dr.OHHIRA GERIAMĄ KOLAGENĄ ir kaip jis jai padėjo.


Erika

Dr.Ohhira prebiotinę masę ir probiotikų kapsules vyras geria jau 3 mėnesius. Masę rytais ant tuščio skrandžio, o kapsulę - vakarais. Anksčiau gerdavo Omeprazol, be šių vaistų negalėjo gyvent. Ką besuvalgydavo, niekas netikdavo, tai pūsdavo vidurius, tai rėmuo ėsdavo... Žodžiu, buvo belikę nieko nevalgyt. Net vaisiai taip sukeldavo rūgštį, kad nuo galvos skausmo galima buvo ir numirt... Pradėjus vartoti Dr.Ohhira produktus, jau pirmą mėnesį buvo visiškai atsisakyta vaistų, dingo pūtimo jausmas. Kad ir kaip skeptiškai vyras nusiteikęs prieš bet kokius papildus, bet dabar pats sako: žinai, turbūt man visgi padeda tavo tos nesamonės.


Nomeda, 37 metai

Noriu pasidžiaugti, kad pradėjus vartoti kalogeną nebejaučiu jokių nugaros skausmų, kurie vargino ilgą laiką. Prieš tai buvau išbandžiusi visus galimus gydymo variantus, mankštas, masažus ir vaistus, bet tik dabar pavartojus kalogeną pajutau, kad jis išties padeda.
Vaikams pradėjus duoti probiotikų sumažėjo susirgimų, o jei ir užpuola slogytė, ji po poros dienų praeina, kaip nebuvus. Taip pat visą tą vartojimo laiką, neteko gydytis antibotikais, užtenka išgerti arbatėlių, pabūti namuose ir pavartoti probiotikų. Mažajam, kuriam nustatyta bronchinė asma, visą tą laiko nebuvo nei vieno asmos priepuolio.


Modelis ir tinklaraščio www.simonaburbaite.com autorė Simona apie jaunystės eliksyrą - GERIAMĄ KOLAGENĄ.


Aleksandras, 30 metų

Pagal pažįstamų rekomendaciją nusprendžiau išbandyti Dr.Ohhira probiotikus. Prieš tai bandžiau kitus (pigesnius) probiotikus, pirktus Lietuvos vaistinėse. Dabar galiu palyginti paprastus probiotikus ir Dr.Ohhira produktą: vartojant paprastus - porą savaičių nieko nepajutau, jokių pasikeitimų nebuvo, netgi vartojant dvigubą dozę, o išbandzius šį probiotiką, jau po dviejų dienų pajutau detoksikacijos požymius. T.y. pradėjus vartoti Dr.Ohhira probiotikus, mano organizme greitai prasidėjo valymosi procesai, pradėjo atsistatinėti gera mikroflora, kas jautėsi iš aktyviai vykstančių procesų organizme ir virškinimo trakte. Apie galutinį poveikį galėsiu pasakyti tik praėjus vienam-dviem mėnesiams. Be to, planuoju pastoviai vartoti šį maisto papildą, nes mūsų laikais yra sunku palaikyti žarnyno mikroflorą geroj būsenoj, o Dr.Ohhira probiotikai yra labai efektyvi ir stipri priemonė. Ačiū už nuostabią galimybę pirkti žymiai stipresnį ir efktyvesnį probiotiką už siūlomus mūsų vaistinėse.


Kristina, 49 metai
Mano išsausėjusi viso kūno oda, bet pavartojus geriamą kolageną akivaizdžiai pagerėjo odos būklė, pagražėjo veido spalva, sumažėjo raukšlių gylis, visai pamiršau nugaros skausmus. Mane džiugina šio produkto greiti ir stulbinantys rezultatai.


Justės Grožio kanalas: KAIP AŠ BANDAU IŠSAUGOTI GRAŽIĄ ODĄ IR RAGAUJU KOLAGENĄ.


Marius, 38 metai
Turėjau bėda su dešine ranka. Problema buvo ta, kad ne tik kibiro negalėjau normaliai panešti, bet ir naudojantis pele darbo vietoje ranka greitai pavargdavo, pradėdavo skaudėti, tirpti. Dariau mankštas, tempimo pratimus ir tt, bet padėdavo tik trumpam. Atsitiktinai išgirdau, kad žmogui, turinčiam bėdų su stuburo, nugaros skausmais padėjo šis japoniškas kalogenas. Atvirai tai buvau šiek tiek skeptiškas tuo klausimu, bet kreipiausi į atstovus, gavau naudingų konsultacijų ir nutariau pabandyti. Ką gi panašu, kad stebuklas įvyko, sugrįžo turbūt daugiau nei 90% komforto. Taigi dėkui japoniškam Dr.Ohhira kalogenui už gerą tepimą:)


Raselė, 39 metai
Ką tik paskambino mama, klausė, kokį stebuklą gavo dovanų. O dovanų gavo 3 kolageno pakuotes, kadangi vasaromis vis dar padeda kavinėje ir vis skųsdavosi riešo sąnario skausmais. O šiemet - skausmo nėra, sako, po kiekvienos savo pamainos negaliu atsidžiaugti, toks vaizdas, kad einu jaunyn.Pati geriausia dovana 60-mečio proga.


Grožio tinklaraščio UOGINTAITE autorės Kortynos Uogintaitės atsiliepimai apie GERIAMĄ KOLAGENĄ.


Lina, 45 metai
Dr.Ohhira produktus atradau atsitiktinai. Japonišką kokybę vertinu seniai, tad nedelsdama ėmiau “tikrinti “ kolageną ir probiotikus.
Kolageną naudoju beveik metus su trumpomis pertraukomis. Pastebėjau, kad maždaug po savaitės vartojimo veido oda atgauna drėgmę ir lygėja, akys sveikai žvilga.
Kovoju su egzemos protrūkiais ant plaštakų, alkūnių, kojų… Kolageno vartojimas drėkina visą odą ir akivaizdžiai padeda kontroliuoti šią problemą. Šiemet aš neturėjau šios ligos paaštrėjimo ir esu tikra, kad tai dėl kolageno preparato poveikio.
Probiotikus vartoja visa mūsų šeima. Atsikratėme virškinimo problemų, visą šaltąjį sezoną nesirgome!
Dabar namie visada yra Dr.Ohhira produktų, o ir į bet kurią kelionę būtinai vežamės ir kolageną, ir probiotikus.


Erika, 41 metai

Japoniškus probiotikos pasirinko mano vaikai - tai puikus produktas kovojantis su pirmasiais peršalimo sindromais, mes beveik pamiršome, kas yra alerginė sloga ir besikartojantys sinusitai. Labai rekomenduoju mamos, kuriuos turi nuolat sloguojančius vaikus!


Darius, 46 metai
Anksčiau žiauriai kamavo rėmuo. Bendradarbės patarimu, pabandžiau japoniškus probiotikus kapsulėse. Vartojau 1,5 mėnesio rytais "ant tuščio skrandžio". Dabar paskutinius porą metų neturiu jokių problemų, jaučiuosi labai gerai. AČIŪ daktarui OHHIRA.


Grožio tinklaraščio AKVEDUKAS autorės Gretos atsiliepimai apie PROBIOTUKUS ir PREBIOTIKUS.


Аsta, 39 metai
Aš vartoju ir probiotikus, ir kolageną jau kelis metus. Kolageno išgeriu po keletą pakuočių pavasarį, o probiotikai - mano rankinės komplektacijos dalis :-)). Jie nepamainomi po sunkaus maisto ir ypač rytą, po truputį didesnio kiekio vyno vakare :-)); sukilus rūgštingumui ir netgi skaudant galvai, nes, kaip byloja mano patiritis, man galvą skauda dėl įvairių virškinimo problemų.
Kolageną vartoju odos grožiui ir tai labai pastebiu ir aš, ir aplinkiniai. Labai rekomenduoju, kaip dedamąją grožio priemonę kartu su visais kremais, masažais, injekcijomis ir kt.


Artūras, 50 metų
Kolageno gėrimą man rekomendavo traumatologas. Turiu problematišką kelio sąnarį, kuris po didesnio krūvio pradėdavo skaudėti, mausti, būdavo sunku vaikščioti, nerasdavau kojai vietos. Pavartojus kelias savaites geriamą kolageną, pajutau, kad sąnarys tapo lankstesnis, nebejaučiau diskomforto vaikštant. Japoniška kokybė nenuvylė!


Donatas, 36 metai
Nuo tada, kai mūsų šeima išbandė Dr.Ohhiros probiotikus, tai yra vieninteliai probiotikai mūsų namų vaistinėlėje. Auginam du mažamečius vaikus ir šie japoniški probiotikai mus gelbsti ne tik užklupus virškinamojo trakto problemoms, bet ir stiprinant imunitetą šaltuoju metu sezonu ar sveikstant po ligų. Esam labai patenkinti šiuo produktu dėl puikios jo sudėties ir veiksmingumo, todėl drąsiai jį galim rekomenduoti savo draugams.


Tinklaraščio Lithuanian Beauty Blog atsiliepimas apie Dr.OHHIRA GERIAMĄ KOLAGENĄ: "Tobulas dalykas, tiesiog tobulas.Būtent dėl šio geriamo kolageno mano bloge šeštadienį ir sekmadienį buvo ne įprasti du straipsniai, o net penki šeštadienį ir keturi sekmadienį.O kiek planų šiais sasaitei, net pasakoti bijau. Tik šiandien suplanuoti net penki nauji įrašai. Jaučiasi daug energijos, gera nuotaika ir nerealus darbingumas."


Lilija, 27 metai
Aš naudojau Dr. Ohhiros kolageno gėrimą OM-X. Jaučiausi energingesnė, ištvermingesnė, lengviau keldavausi rytais. Išvaizdai didelių pokyčių nepastebėjau. Bet didžiausias poveikis, mano atveju, pasireiškė sąnariams ir kaulams - nustojo skaudėti nugarą, nebebuvo sustingimo jausmo po "sodininko" darbų :) Esu patenkinta šiuo produktu :)


Laura, 33 metai
Esu dviejų vaikų mama ir neįsivaizduoju šaltojo metų laiko be japoniškų probiotikų. Bet labiausiai žavi tai, kad niekas kitas taip puikiai nesusidoroja su ROTO virusu, be to, natūraliai susibalansuoja viduriukų užkietėjimas.


Margarita, 39 metai
Mūsų šeima vartoja Dr.Ohhiros probiotikus jau turbūt daugiau kaip 6 metai. Auginam 2 berniukus, tad labiausiai pasijautė poveikis imuninei sistemai. Geriam juos porą kartų per metus: iš rudens duodu kokį mėnesį po 1 kapsulę (anksčiau prieš darželį, dabar - išleidžiant į mokyklą) ir tada jau žiemą, kai gripai pradeda siausti - 2-3 savaites pastiprinu. Ir vaikai nėra sirgę. Aišku, pakosėjimų ir slogų šaltuoju metų sezonu pasitaiko, bet nieko rimčiau. Tikrai rekomenduočiau mamoms, kurių vaikams reikia sustiprinti imuninę sistemą ir dar nevalgiukams - nes po savaitės pavartojimo apetitas auga kaip ant mielių!


Rūta, 33 metai
Vartoju ir probiotikus, ir kolageną. Probiotikus daugiau mano mažieji, kaip imuniteto stiprinimo priemonę. Nors ir pačiai, ir mamai jų yra labai prisireikę, kai teko vartoti antibiotikus ir kai po kelių antibiotikų kapsulių buvo išsiderinęs žarnynas, tuomet poveikis iškart pasijuto - kaipmat praėjo viduriavimas.O dėl kolageno, tai galiu pasakyti, kad iškart po kelių dienų jau man pasijuto, kad n...ebeskauda kelių sąnariai. Tą patį išgirstu ir iš kitų. Kadangi sudėtyje yra ir hialurono, tai tokia formulė sąnariams idealiausia. O svarbiausia tai, kad geriant kalogeną, jo kliūva visur, kur organizme jo per mažai, tiesiog ramu, kad naudojant vieną preparatą, ir sąnariai, ir oda gauna jiems reikalingų medžiagų.Taigi, tikrai drąsiai, nebijodama apsijuokti šiuos produktus rekomenduoju ir kitiems, nes praktiškai išbandai, tai ir abejonių nebekyla.


Audrius, 38 metai
Kolageno gėrimą du kartus per metus dovanoju mamai, kuri profilaktiškai naudoja dėl sąnarių problemų. Rekomenduočiau visiems, problemos sumažėjo iki minimumo. Mano uošvis turi naudoti stiprius vaistus ir antibiotikus pastoviai. Po jų visada vartoja Dr.Ohiros probiotikus, kad atstatytų žarnyno pusiausvyrą. Mes pasitikime Dr. Ohhira.


Danguolė, 50 metai
Susigundžiau ir suvartojau jūsų kolageno pakuotę ir... pastebėjau, kad dažnai pamirštu pasitepti veidą kremu, nes oda yra drėgnesnė ir po prausimosi paprasčiausiai jos nesutraukia !!!


Kęstutis, 53 metai
Prasidėjus trijų mėnesių meditacijos sesijai pradėjau vartoti Dr.Ohhiros probiotikus, kuriuos gavau dovanų. Pagerėjo virškinimas ir nuotaika ne tokia, kokia būdavo prieš kitas meditacijas, kuomet grižti iš Lietuvos ir užplūsta vėl korėjietiškas maistas. Pagerėjo apetitas ir dingo dujos viduriuose, kas pas mane buvo didžiulė problema. Ir miegasi geriau, nes matyt, maistas suvirškinamas geriau. Tad man, kaip labai jautriam į skrandžio negalavimus, tas poveikis labai žymus. Aišku, sėdint meditacijose kojų raumenis skauda, tačiau pirmą kartą "nesuka kaulų". Taip vadinu raumenų skausmą apie blauzdos raumenis.


Irena
Išgėrus vos vieną pakuotę japoniško kolageno, pastebėjau, kad nustojo skaudėti peties sąnarį, o atsistoti tapo žymiai lengviau, nes išnyko nugaros "surakinimo" jausmas.


Roberta, 27 metai
Man labai patiko kolageno gėrimas. Niekada nesu pajutus tokio greito efekto! Jau trečią dieną plaukai atsigavo, o kūno odos ryte nebesinorėjo teptis kremu. Veido oda tapo lygesnė, dingo raudonos dėmelės. Tiesa, pirmą kartą suvartojau tik vieną pakuotę, tad efektas buvo trumpesnis. Po keleto mėnesių pakartojau jau pilną kursą. Tai labai džiaugiuosi. Dar ir vartoti malonu, jis saldus kaip uogienė - tad po pietų atstodavo desertą :)


Irena, 55 metai
Geriant Dr.Ohhira probiotikus pastebėjau, kad pagerėjo odos būklė, ji tapo elastingesnė. Taip pat jauciasi komfortas žarnyne, nebeliko pilvo pūtimo. Komfortabilu ir burnos ertmėj.